Owocowy Dom

Owocowy Dom to bardzo atrakcyjna alternatywa dla apartamentów lub dużych mieszkań w bloku, to pomysł na życie w kontakcie z naturą przy zaangażowaniu niewielkich środków finansowych.
Nasz pomysł zakłada koncepcję racjonalnego i przede wszystkim ergonomicznego domu za rozsądną cenę. Daje on szansę na własny dom z ogrodem w niedalekiej odległości od centrum Piły. Umożliwia życie w kontakcie z naturą, w atrakcyjnej, pozbawionej miejskiego zgiełku, lokalizacji, charakteryzującej się atutami dobrze zorganizowanej miejscowości.
Owocowy Dom to ponad 90 metrowa przestrzeń z częścią dzienną, sypialnianą oraz gospodarczą.

Przestrzeń dzienna ze względu na dbałość o oświetlenie słoneczne zorientowana jest, w każdym przypadku, od strony południowej domu. Na przestrzeń dzienną składa się: otwarty na ogród pokój dzienny z aneksem kuchennym i jadalnią, a także niewielkie WC dla gości.

Przestrzeń sypialniana to trzy pokoje, w których z powodzeniem możemy zaaranżować sypialnię rodziców, pokój dziecięcy, pokój młodzieżowy oraz dostosowaną do potrzeb wszystkich mieszkańców domu łazienkę.

Gospodarcza część Owocowego Domu to dostępne z wiatrołapu pomieszczenie, w którym zainstalowany będzie dwufunkcyjny kocioł gazowy, dbający o komfort cieplny i zapewnienie ciepłej wody. W części gospodarczej możemy urządzić również pralnię i spiżarnię.

Owocowy Dom to również komfort i bezpieczeństwo a to dzięki zainstalowanym w standardzie roletom antywłamaniowym oraz rozprowadzonej na etapie budowy domu instalacji pod system alarmowy.

Owocowy Dom to odpowiedź na marzenia młodych ludzi, którzy zawsze chcieli mieszkać w wolnostojącym domu za cenę mieszkania w bloku.

rzut

specyfikacja materiałowa